آغاز فراخوان هشتمین جشنواره VCCUP

هشتمین جشنواره سراسری کارآفرینی و توسعه کسب و کار شریف (VCCUP)، آغاز به کار کرد و مهلت ارسال طرح ها تا ۱۵ شهریور ۱۳۹۵ می‌باشد.

هشتمین جشنواره سراسری کارآفرینی و توسعه کسب و کار شریف (VCCUP)، توسط دانشگاه صنعتی شریف و جمعی از متولیان علم و فناوری کشور در سال جاری برگزار می‌گردد.

 

Sharif-vc-cup

در طی این جشنواره و برنامه‌های جانبی آن (کارگاههای آموزشی و رویداد‌ها) شرکت‌کنندگان ضمن آشنایی با مفاهیم و اصول کسب وکار و تمرین عملی آن‌ها، در یک محیط رقابتی نسبت به آماده‌سازی طرح خود جهت ارائه آن به نهادها و اشخاص سرمایه‌گذار اقدام می‌نمایند. خروجی نهایی این جشنواره، انتخاب ایده­ها و طرح‌‌های برتری است که با حمایت نهادهای حامی و سایر سرمایه‌‌گذاران، امکان تجاری شدن طرح و تولید محصول را داشت باشند.

لازم به ذکر است جوایز تیم‌های برتر در این دوره مجموعه ۳۲.۵ میلیون تومان خواهد بود. که در دو بخش ایده و طرح به تیم‌های برتر اهدا خواهد شد. همچنین به تیم‌های شایسته تقدیر در این دوره جوایزی اهدا می‌شود.

جدول کاری این رویداد در ادامه آماده است:

ردیف عنوان زمان
۱ فراخوان و ارسال مطالب مرتبط تا ۳۰ مهر تمدید شد
۲ برگزاری داوری مرحله اول و اعلام نتایج مهر ۹۵
۳ برگزاری کارگاه‌های آموزشی مهر و آبان ۹۵
۴ برگزاری داوری مرحله دوم و اعلام نتایج آبان ۹۵
۵ برگزاری اختتامیه آذر ۹۵

 

دبیرخانه ۸ امین جشنواره سراسری کارآفرینی و توسعه کسب و کار شریف

تیرماه ۹۵

14 دیدگاه در اطلاعیه شماره ۱ – آغاز فراخوان هشتمین جشنواره VCCUP
 1. سلام ببخشید طرح را به صورت اشتباه در دیدگاه ارائه نمودم لطفا طرح را حذف بفرماید.

 2. با سلام
  لطفا مهلت ثبت نام در جشنواره تمدید فرمایید. در ضمن جهت اظلاع رسانی هر چه بهتر، لطفا یک کانال تلگرامی ایجاد کنید.
  با تشکر فراوان

 3. سلام چرا من نمی توانم ثبت نام کنم؟
  email و پسورد وارد می کنم علامت ضربدر دار قرمز میادش و ااجازه ثبت نام نمیده بهم .

 4. سلام .آیا امسال هم مثل سالهای قبل قرار است برندگان فقط از دانشکاه شریف باشند .مطمن هستم این پیام درج نخواهد شد .

  • با سلام
   تمامی سعی برگزارکندگان و داوان جشنواره در برگزاری خوب و عادلانه جشنواره می‌باشد. و سعی می‌شود تا بهترین طرح‌ها به عنوان برنده انتخاب شوند برای همین موضوع در این جشنواره داورانی از حوزه‌های مختلف به طور تخصصی طرح‌ و ایده را بررسی خواهند کرد.
   با تشکر
   دبیرخانه جشنواره

 5. چرا جشنواره هفتم اینقدر ضعیف برگزار شد .با تعجب بسیار در گروه داوران متخصصین بازاریابی نبودند و فقط مدیر عامل چند شرکت حامی به عنوان داور حضور داشتنو جالبتر اینگه اعضای داوری استاد دانشگاه بودند و لی هیچکدام قرابتی با کارافرینی نداشتد.او برندگان همگی از دانشگاه شریف بودند .این دیدگاه دوم من است و مطمنم درج نخواهد شد

  • با سلام مجدد
   جناب عبداللهی ممنون که با نظراتتان به ما کمک می‌کنید.
   سعی ما در بهتر برگزار شدن می‌باشد و لیست داوران با توجه به حوزه‌های طرح‌های رسیده انتخاب می‌شوند و سعی می‌شود استادانی که از دانشگاه انتخاب می‌شوند در این حوزه‌ کار کرده باشند.
   برندگان هم با توجه به نظر داوران انتخاب خواهند شد ولی سعی شده در تمامی دوره‌ها که طرح‌ها با کیفیتی به مرحله نهایی برسند که امروزه چندین طرح به کسب و کار بزرگی ختم شده‌اند. امسال نیز سعی خواهیم کرد که طرح‌ها به صورت عادلانه و بدون هیچ تمایزی بین شریف و دیگر دانشگاه‌ها داوری شوند

 6. ممنوون عالی بود.
  ساییتتونم زیباست
  منتظر شما در سایت ملت وب هستیم.

 7. سلام
  آیا میتوان بصورت انفرادی در جشنواره شرکت کرد؟


[بالا]

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۶تیر ۱۳۹۵
logo

آغاز فراخوان هشتمین جشنواره VCCUP هشتمین جشنواره سراسری کارآفرینی و توسعه کسب و کار شریف (VCCUP)، آغاز به کار کرد و مهلت ارسال طرح ها تا ۱۵ شهریور ۱۳۹۵ می‌باشد. هشتمین جشنواره سراسری کارآفرینی و توسعه کسب و کار شریف (VCCUP)، توسط دانشگاه صنعتی شریف و جمعی از متولیان علم و فناوری کشور در سال جاری […]