مفتخریم به اطلاع شما صاحبان کسب‌وکار برسانیم که مرحله دوم داوری جشنواره کارآفرینی و توسعه کسب‌وکار شریف (VCCup9) در بخش غیر حضوری به اتمام رسیده است و نتایج مربوط به این بخش از طریق حساب کاربری و ایمیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است.

در خصوص داوری مرحله دوم و ادامه روند جشنواره به نکات ذیل توجه فرمایید:

 1. طرح‌های کسب‌وکار راه‌یافته به مرحله دوم (غیرحضوری) توسط داوران برجسته و باتجربه کشور در دو بخش فنی و IT مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفتند و از این بین ۲۵ تیم موفق به کسب مجوز حضور در بخش ارائه حضوری شدند.
 2. نظر به رقابتی بودن جشنواره لازم است به این نکته توجه شود که پذیرفته نشدن در این بخش از جشنواره به معنای شکست کسب‌وکار نبوده و در صورت ایجاد اصلاحات لازم و ارتقای آن، می‌تواند به موفقیت‌های چشم‌گیری دست یابد.
  شرکت‌کنندگانی که تقاضای بازبینی برنامه کسب‌وکار خود را دارند می‌توانند از طریق آدرس پست الکترونیکی info@sharifvccup.ir تقاضای خود را با عنوان “درخواست بازبینی_نام مسئول گروه” برای دبیرخانه ارسال نمایند. دقت فرمایید تنها درخواست‌هایی که از طریق ایمیل به دبیرخانه جشنواره ارسال می‌گردند، امکان دریافت پاسخ را خواهند داشت.
 3. طرح‌های کسب‌وکار پذیرفته شده باید فایل ارائه (power point) خود را تا پایان وقت اداری شنبه ۱۸ آذر به ادرس پست الکترونیکی info@sharifvccup.ir (با ذکر نام مسئول گروه) ارسال نمایند. در غیر اینصورت امکان حضور جهت ارائه را نخواهند داشت.
 4. نکات قابل توجه جهت ارائه حضوری:
  • ارائه‌های حضوری، هفته سوم آذر ماه می‌باشند که زمان ارائه هر تیم متعاقبا اعلام خواهد شد.
  • آن دسته از طرح‌های کسب‌وکاری که موفق به ساخت نمونه اولیه شده‌اند، پیشنهاد می‌شود محصول خود را به همراه داشته باشند. (در بخش IT نیز افراد می‌توانند نمونه اولیه خود را برروی Tablet و یا تلفن هوشمند خود به همراه بیاورند.)
  • فرد ارائه دهنده باید عضو تیم مطرح شده در برنامه کسب‌وکار ارسالی باشد و توانایی پاسخگویی به سوالات داوران را داشته باشد. (به همراه داشتن مدرک شناسایی برای فرد ارائه دهنده الزامیست.)
  • فایل ارائه ارسال شده و نحوه ارائه به داوران نیز در امتیازدهی تاثیرگذار خواهد بود.

در صورت بروز هرگونه سوال در رابطه با ارائه حضوری، میتوانید از طریق پست الکترونیکی جشنواره سوالات خود را مطرح کنید.

باتشکر

دبیرخانه نهمین جشنواره سراسری کارآفرینی و توسعه کسب‌وکار شریف

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *